Mindoe

Mindoe je vzdělávací produkt, který člen získá současně se zakoupeným balíčkem v rámci placeného členství. Podle úrovně balíčku je dostupná databáze vzdělávacích článků, textů a podcastů.

Každý měsíc pro vás vydává Mindoe nový a vzrušující materiál pro zlepšení vašich osobních a obchodních dovedností. Pokud máte platné předplatné, automaticky budete mít přístup k novému materiálu.Ve verzi Premium máte přístup k prémiovému obsahu,  prodávat vlastní obsah na internetu a prezentovat na sociálních sítích.

Mindoe bylo spuštěno v roce 2021 s úmyslem vzdělávat jednotlivce a podporovat je v jejich profesním a osobním růstu. Vytváří vzdělávací kurzy pro jednotlivce a podnikatele, aby jim pomohlo plně využít jejich potenciál.Posláním je poskytnout lidem zdroje pro rozvoj jejich nejcennějšího zdroje – sebe sama. Bez ohledu na jejich podnikání, bez ohledu na jejich cíle, chce Mindoe lidi podpořit nástroji a dovednostmi, které potřebují, aby byli nejlepší verzí sebe sama.Mindoe je pro každého, proto překládá všechny svoje kurzy do deseti různých jazyků. Školení, inspiraci nebo radu z Mindoe programu může vyhledat každý.Vzdělání je celoživotní cesta. Ať už jste začínající podnikatel nebo starý pes, vždy se musíte naučit více, a proto je zde Mindoe.Chcete-jak se s Mindoe spojit, pošlete email na   hello@mindoe.com – vždy vás rádi uslyší!