Co je Crowd1?

Jak funguje Crowd1?

Hodně toho bylo napsáno i vysvětleno ale asi nejlepší a nejrychlejší je zhlédnout video od Patrika:

V této části budu diskutovat o tom, jak funguje plán odměňování a jak si můžete vydělat peníze pomocí příležitosti Crowd1, kterou rozdělím do dvou kategorií:

 Odměny Crowd1 (odměna C1): Formálně známé jako právo vlastníka jsou odměny a dividendy akcionáře, které přicházejí každý týden a čtvrtletně.

 Zbytkové odměny: Tyto odměny jsou určeny pro členy, kteří získávají nebo zvou další, aby se připojili k Crowd1 Company.

POZNÁMKA: Crowd1 Rewards se také nazývá vlastnické právo, které se běžně označuje jako „akcie“. V lednu 2019 byly akcie Crowd1 prodány za 0,10 EUR za akcii, nyní má 1 akcie hodnotu 2 EUR

Každý člen Crowd1, který zakoupil balíček (bílý, černý, zlatý nebo titanový), je akcionářem.

Začínáme

První věcí, kterou musíte udělat, abyste mohli začít, je připojit se k jedné z investičních úrovní, abyste se kvalifikovali na provize z příležitosti, kterou Crowd1 nabízí.

Za svou investici získáte to, co společnost nazývá „Crowd1 Rewards (akcie vlastnické právo)“.

Společnost používá akcie k vyplácení vašich výnosů z akcií vlastníka.

Zde je rozpis jednotlivých úrovní, ke kterým se můžete připojit, s počtem sdílených položek, které nabízí:

  • Úroveň bílé – Tato úroveň bude vyžadovat investici 99 eur. Obdržíte akcie vlastnických práv v hodnotě 100 eur
  • Black Level – Tato úroveň bude vyžadovat investici ve výši 299 EUR. Obdržíte akcie vlastnických práv v hodnotě 300 eur
  • Úroveň zlata – Tato úroveň bude vyžadovat investici 799 EUR. Obdržíte akcie vlastnických práv v hodnotě 1000 eur
  • Úroveň titanu – Tato úroveň bude vyžadovat investici 2499 EUR. Obdržíte akcie vlastnických práv v hodnotě 3 500 eur

Čím vyšší balíček, tím více sdílených položek získáte. Dne 15. června 2020 byly tyto odměny (akcie) z crowdfundingu vyplaceny poprvé a budou vypláceny každé 3 měsíce.

Nyní, když přemýšlíte, jak si mohu vydělat peníze z této platformy, pokud nejste schopen nikoho pozvat do Crowd1. Tak se podívejte sami, jak můžete na této platformě vydělávat, aniž byste někoho najímali …

Vydělávejte bez náboru kohokoli do Crowd1!

V této části podrobně vysvětlím, jak můžete v Crowd1 vydělat slušné peníze, aniž byste někoho najímali nebo pozývali. Pokud marketing není vaší věcí, nemusíte se bát. Otázkou je, jak vydělám, aniž bych někoho pozval do Crowd1?

JSOU DVA ZPŮSOBY, JAK VYDĚLÁVAT PENÍZE, ANIŽ BY JSTE KOHOKOLI POZÝVALI DO CROWD1.

Zjednodušte bonus: Jakmile se připojíte k Crowd1 a zakoupíte balíček, začnete vydělávat 2,50 EUR (každý týden), okamžitě se zaregistruje 250 členů do Crowd1 za Vámi (což se denně přes 500 členů připojí k Crowd1).   

JAK TO FUNGUJE?

AffilGo, partnerská platforma Crowd 1, jejíž členové používají jedinečné odkazy na partnerské webové stránky, které registrují, vkládají peníze a sázejí na stránky s hazardními hrami a procento zisku z hazardní společnosti je zasíláno jako provize AffilGo.

Například: Pokud společnost AffilGo vydělá 100 milionů EUR

POZNÁMKA: Zisk 100 milionů EUR je společností velmi dosažitelný, protože online hazardní hry jsou odvětvím v hodnotě několika miliard dolarů.

20% ze 100 EUR = 20 milionů EUR jde na AffilGo

40% ze 100 EUR = 40 mil. EUR jde na Residual (členové, kteří získávají další)

40% ze 100 EUR = 40 milionů EUR je sdíleno mezi členy Crowd1, kteří zakoupili akcie (balíček)

POZNÁMKA: Výše ​​dividendy závisí na zakoupených akciích.

Proč se spokojit s méně? zjistěte šest (6) způsobů, jak v Crowd1 vyděláváte, a budujte si svůj sen v životě. 

Proč se omezovat, zatímco s naší týmovou prací a nastavenými systémy se dozvíte, jak přimět lidi, aby prosili, aby se k vám připojili na Crowd1. Připojte se k našemu týmu a zaregistrujte se do Crowd1. 

Registrační link: