Bonusy

Bonusy (výdělky) CROWD1

 • Máme zde až 6 druhů příjmů:
  Streamline bonus
 • Product sales bonus
 • Matching bonus
 • Long term residual income
 • Network levels
 • Fear of loss 

Body získané za přivedení aktivního člena

Body, které získáváte za lidi pod vámi jsou důležité pro nějaké níže zmíněné bonusy. Nejlepší strategie držení bodů je držet si poměr mezi nohama 1/3 (jedna ku třem). Proč? Toto pochopíte u Product sales bonusu. Pro získávání bodů nevadí když člověka pod vás přivede sponzor nebo jiný člověk nad vámi. Body dostáváte za jakéhokoli člověka pod vámi a je zde jedno, jestli je to váš člověk, nebo člověk vašeho sponzora.  

BODY: 

 • Za aktivovaný bílý balíček pod vámi, dostáváte 90 bodů
 • Za aktivovaný černý balíček pod vámi, dostáváte 270 bodů
 • Za aktivovaný zlatý balíček pod vámi, dostáváte 720 bodů
 • Za aktivovaný titanový balíček pod vámi, dostáváte 2250 bodů
 • Za aktivovaný titanový PRO balíček pod vámi, dostáváte 3600 bodů

Streamline bonus

Bonus z celosvětové sítě, který je nutno týdně potvrdit. Funguje následovně. Zohledňuje typ vašeho členství, typ členství lidí, kteří jsou v přímé linii pod vámi, tj. které jste zaregistrovali a počet celosvětově registrovaných členů po vás. Podle typu svého členství počtu členů a počtu celosvětově registrovaných členů odečtete v tabulce svůj týdenní bonus v BP (byznysových bodech). Vaše aktuální pozice je modře podsvícena, vaše možnosti podle počtu členů, nárůstu ve světě jsou podbarveny černě. Body ze Streamline bonusu si musíte jednou týdně potvrdit, tlačítko pro potvrzení se objevuje vždy každou středu.

Po potvrzení se body načtou do C1 Rewards. Body v C1 Rewards se kumulativně načítají a jednou za 3 měsíce jsou vynásobeny kursem, který firma vyhlásí na základě ekonomických výsledků a výsledek v Eurech si můžete převést na svůj účet Account Balance v Back office (vaše osobní stránka účtu v Crowd1, kterou získáte po registraci do projektu). Peníze lze převést do bitcoinové peněženky (od 20 Eur a výše) nebo převodem na účet (od 100 Eur a výše). Kurz vyhlášený dne dne 15.6.2020 byl 0,001 a je předpoklad, že se bude jen navyšovat. To ale nemohu potvrdit, bylo to první vyhlášení. Termíny vyhlašování jsou uvedeny v sekci „News“ ve vašem Back office.

Příklady:

Proto, aby váš týdení příjem mohl být 10 euro, musíte splňovat tyto podmínky:

 1. Mít zakoupený bílý (základní) balíček akcií
 2. Zapojit 3 přímo registrované aktivní lidi do systému
 3. Musí se po vaší registraci celkem zapojit 50 000 lidí

Proto, aby váš týdení příjem mohl být 75 euro, musíte splňovat tyto podmínky:

 1. Mít už zakoupený černý balíček akcií
 2. Zapojit 8 přímo regitrovaných aktivních lidí do systému
 3. Musí se po vaší registraci celkem zapojit 250 000 lidí

Pro doplnění: kurs dne 15.9.2020 byl po mém přepočtu 0,0014836 (někteří členové na FB uvádějí vyšší čísla, ale mě to vyšlo takhle). Oproti kursu z minule činí nárůst přes 48 % ! Doporučuji využívat na maximum C1 Rewardds ze streamline bonusu – to znamená přivádět nové členy, protože směnný kurz by měl jen narůstat, neměl by klesat, jak jsem byl informován. To je dobrá zpráva do budoucna !

Product sales bonus

Product sales bonus je bonus z prodeje balíčků akcií přímo registrovaného člověka pod vámi. Na obrázku je možno vidět kolik dostanete peněz když si člověk pod vámi koupí balíček akcií v různých hodnotách. Tento výdělek jde přímo na vaše crowd1 konto, ze kterého můžete hned vybírat na krypto-peněženku pomocí BTC, nebo rovnou na váš bankovní účet.

Obnos, který dostenete je závislí na tom jaký poměr lidí v bináru máte. Jsou zde vždy 3 možné částky které dostanete. Záleží na poměru pravá – levá noha: 1/1, 1/2, 1/3. Jak tento systém dopodrobna funguje naleznete dole na stránce, kde je to celé vysvětleno.

Matching bonus

Matching bonus je bonus, kterým získáváte procenta výdělku z vašich přímých lidí. Takže pro ukázku, když splníte úroveň 1, tzn. že budete mít 4 přímo registrované lidi, kteří zakoupili balíček bílých akcí, tak od té doby z každého výdělku vašich přímých lidí pod vámi máte 10% z jejich každého výdělku.

Druhý příklad:

Když splníte 3 úroveň, což je 12 osobně registrovaných lidí, kteří si zakoupí černý balíček akcií, tak následně z každého výdělku ldií pod vámi máte 10% + 10% + 10% = 30%.

Long term residual income

Neboli dlouhodobý reziduální příjem. Zde se jedná o podíly z ziskových fondů. Zjednodušeně řečeno,  crowd1 se dělí s vámi o získané zisky. Čím větší úroveň máte, tím se váš podíl zisků zvyšuje. Máme zde až 18 úrovní.

Network levels

Network levels, neboli úroveň sítě je bonus, který se dělí na 21 tzv. poolů (bazénů). Proto aby jste postupovali nahoru v tomto bonusu je potřeba udržovat rovnováhu bodů ve vašich nohách.

Za každého přivedeného aktivního člena (nemusí být přímy, klidně ho může přivést váš sponzor, aleon vám propadne pod vás, tak z něj máte také body) kromě výdělku, také dostáváte určitý počet bodů a tyto body se v každé noze snažíte držet v rovnováze. Kolik bodů dostanete za každý nakup balíčku naleznete skoro na začátku stránky pod naspisem Body získané za přivedení aktivního člena.

Příklad:

Když budete mít v levé noze 1000 bodů a v pravé třeba 1200 bodů, tak podle tabulky jste ve 2 poolu a jste Vedoucí týmu **

Příklad 2:

Když budete mít v levé noze 900 bodů a v pravé 2800 bodů, tak jste stále v poolu 1 jelikož pořád nemáte 1000 bodů v rovnováze a jste tedy Vedoucí týmu *

Jinak pro zajímavost, když získáte 500 000 bodů = pool 10 v rovnováze tak dostáváte pozvánku na každoroční plavbu na VIP lodi po moři.

Fear of loss

Neboli bonus strachu ze ztráty. Jedná se o časově (14 dní od vaší registrace) omezený bonus. Tento bonus vám nabízí vyšší jednorázové výdělky za přivedení aktovního člena.

Registrace:

Vyplácení hodnot akcií

Vyplácení hodnot akcií je kvartální (jednou za 3 měsíce). Tzn., že každý třetí měsíc jste vyplacen za vlastnění akcií firmy crowd1. Výdělek který obdržíte se udává podle množství vlastněných akcií a také podle příjmů firmu za aktuální čtvrtletí. Peníze které obržíte vám jdou na crowd1 konto odkud je lze hned vybrat buď pomocí BTC, nebo ronou na bankovní účet.